Stylowa strefa zmywania Franke

Stylowa strefa zmywania Franke

Nowością w jesiennej kolekcji urządzeń kuchennych Franke jest zlewozmywak z Fragranitu Style SYG 611. Zlewozmywak Franke Style nie tylko doskonale organizuje pracę w kuchennej strefie wody, ale zwraca uwagę eleganckim, wysublimowanym wzornictwem.

Prostokątną formę zlewozmywaka zagospodarowuje przestronna komora, specjalnie profilowany ociekacz oraz osobna listwa boczna do montażu baterii. Dbałość o detale i staranność wykonania są znakiem rozpoznawczym Franke, a w przypadku zlewozmywaka Style praktycznym i jednocześnie estetycznym rozwiązaniem jest osłona odpływu, wykonana z technicznego tworzywa w obudowie ze stali szlachetnej, montowana idealnie na równi z dnem.

Cała forma zlewozmywaka Franke Style wykonana z Fragranitu, w alabastrowej bieli pasuje idealnie do nowoczesnych przestrzeni kuchennych. Wychodząc naprzeciw codziennym potrzebom użytkowników, w zestawie ze zlewozmywakiem Style, Franke oferuje deskę kuchenną z drewna dębowego i wkładkę organizującą z tworzywa sztucznego, przydatną podczas obierania lub krojenia owoców i warzyw.

Do neutralnej, eleganckiej formy zlewozmywaka Style pasuje wiele modeli baterii kuchennych, ale zdaniem projektantów Franke lekka bryła baterii KWC Sin Pull-Out świetnie dopełnią ją w wymiarze funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Czytaj więcej  Jak dopasować krzesła kuchenne do aranżacji? Krzesła tapicerowane, drewniane czy metalowe?

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*